Tehno - Savjet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budućnost u informatici?

4 posters

Go down

Budućnost u informatici? Empty Budućnost u informatici?

Postaj by Origigi 2007-12-20, 22:23

Ja imam jednog prijatelja koji ima svoju firmu i zna sve,meni nudi sve moguće programe i baš kaže da nigdje u djeteta nije vidio takvo znanje.Čak mi i daje web hosting i domenu (sve besplatno) i priča svim kolegama koliko ja znam.Ali meni je informatika nešto najdraže ali ne mogu buljit 10 stai na dan u ekran.I još je programerima plaća mala ,a kad pogledate inženjere građevine,mjesečno 10000 eura.I ja se dvoumim između programera i građevinskog inženjera.Što biste mi preporučili?
Origigi
Origigi
Administrator

Male Broj postova : 123
Age : 33
Lokacija : Zagreb
Posao/hobi : ništa
Registration date : 16.11.2007

[Vrh] Go down

Budućnost u informatici? Empty Re: Budućnost u informatici?

Postaj by Kristijan 2007-12-21, 01:36

ako ti nudi hosting, daj ga zamoli da meni da ;-)

Kristijan
Registrirani korisnik/ica

Male Broj postova : 54
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Posao/hobi : Računala, mobiteli, slikanje, snimanje, HTML
Humor : ha ha ha bla bla bla ho ho ho i hi hi a ha ha
Registration date : 02.12.2007

[Vrh] Go down

Budućnost u informatici? Empty Re: Budućnost u informatici?

Postaj by Admin - Tehno Matija 2007-12-21, 14:20

origigi je napisao/la:Ja imam jednog prijatelja koji ima svoju firmu i zna sve,meni nudi sve moguće programe i baš kaže da nigdje u djeteta nije vidio takvo znanje.Čak mi i daje web hosting i domenu (sve besplatno) i priča svim kolegama koliko ja znam.Ali meni je informatika nešto najdraže ali ne mogu buljit 10 stai na dan u ekran.I još je programerima plaća mala ,a kad pogledate inženjere građevine,mjesečno 10000 eura.I ja se dvoumim između programera i građevinskog inženjera.Što biste mi preporučili?

čovječe baš tako i ja razmišljam!
jer mi tata ima građevinsku firmu a meni je baš zakon buljiti u ekran po cjele dane!
===============
pa ti baš nemogu dati neki savjet jer smo u sličnoj situaciji!
Admin - Tehno Matija
Admin - Tehno Matija
Administrator

Male Broj postova : 297
Age : 28
Lokacija : U 120GB memorije
Posao/hobi : Surfati netom
Humor : nečete mi biti aktivni na foruma i još bi da vas nasmijavam.....zločesto.....
Registration date : 10.11.2007

http://tehnosavjet.blog.hr

[Vrh] Go down

Budućnost u informatici? Empty Re: Budućnost u informatici?

Postaj by rubinho 2008-01-03, 16:34

u informatici je buducnost ali...
sve dobre stvari se ili prave "rucno" od pocetka ili se dotjeruju po izradi, jer ipak ne postoji umjetna inteligencija nego komp radi s onim parametrima koje mu mi zadajemo, a slozit cete se da nikad nemozemo napraviti nesto savrseno.
pocetna greska u programu se visestruko povecava do kraja izrade pa je po meni dobro zavrsavati gradjevinu jer uz to je lako raditi na kompu a obrnuto bas ne ide tako brzo i jednostavno.
nadam se da nisam bio dosadan

rubinho
Registrirani korisnik/ica

Male Broj postova : 31
Age : 49
Registration date : 13.11.2007

[Vrh] Go down

Budućnost u informatici? Empty Re: Budućnost u informatici?

Postaj by Admin - Tehno Matija 2008-01-03, 16:43

rubinho je napisao/la:u informatici je buducnost ali...
sve dobre stvari se ili prave "rucno" od pocetka ili se dotjeruju po izradi, jer ipak ne postoji umjetna inteligencija nego komp radi s onim parametrima koje mu mi zadajemo, a slozit cete se da nikad nemozemo napraviti nesto savrseno.
pocetna greska u programu se visestruko povecava do kraja izrade pa je po meni dobro zavrsavati gradjevinu jer uz to je lako raditi na kompu a obrnuto bas ne ide tako brzo i jednostavno.
nadam se da nisam bio dosadan

nisi bio dosadan nego poučan (valjda)
Admin - Tehno Matija
Admin - Tehno Matija
Administrator

Male Broj postova : 297
Age : 28
Lokacija : U 120GB memorije
Posao/hobi : Surfati netom
Humor : nečete mi biti aktivni na foruma i još bi da vas nasmijavam.....zločesto.....
Registration date : 10.11.2007

http://tehnosavjet.blog.hr

[Vrh] Go down

Budućnost u informatici? Empty Re: Budućnost u informatici?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.